Wydruk wielkoformatowy

Dzięki wykorzystaniu w produkcji technologii solwentowej i UV oferujemy wydruki w dowolnym formacie. Drukujemy na materiałach banerowych, siatkach mesh, papierach billboardowych, foliach, papierze oraz innych materiałach z roli, a także płytach meblowych, MDF, szkle, płytach ceramicznych, metalu, płótnie i innych.

Gwarantujemy wysoką odporność na promieniowanie UV, uszkodzenia mechaniczne, ścieranie oraz zróżnicowane warunki atmosferyczne. Dodatkowo zabezpieczamy wydruki laminatem.

Termoformowanie

To technologia bardzo atrakcyjna dla potrzeb reklamy ze względu na wizualne walory produktów oraz stosunkowo niskie koszty produkcji. Stanowi doskonałą alternatywę dla drogiej technologii wtrysku.

Nasza produkcja jest wykorzystywana nie tylko na potrzeby agencji reklamowych, jak również dla różnych gałęzi przemysłu (obudowy, wytłoczki, opakowania).

Druk UV

Dysponując najnowocześniejszą technologią druku UV, oferujemy wydruki w najwyższej rozdzielczości na materiałach miękkich i sztywnych. Korzystamy z plotera Océ Arizona 350 GT, który umożliwia druk w białym kolorze oraz druk z roli.

Wykorzystujemy atramenty utwardzane promieniami UV oraz technologię obrazowania Océ Varia Dot, co pozwala na druk z fotograficzną jakością, odwzorowującą nawet najdrobniejsze szczegóły przy perfekcyjnym odzwierciedleniu barw.

Akcesoria POS/POP

Od ponad 20 lat specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji materiałów POS/POP wspierających sprzedaż: stojaki na produkty i ulotki, regały, reklamy podświetlane, potykacze, makiety produktu, naklejki, banery, plakaty, owijki na palety, wyspy promocyjne i inne.